• 079655
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аголен држач за бања ICA 2990

Боја:хром
Материјал:метални легури, ПВЦ

Клуб Цена
1079 ден. 1199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079655 Категории: ,