• 187532
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Адитив PETROL SYSTEM CLEANER 0.3/1 SW

Количина: 300 ml
Изглед: Килибарен
Производител: Valvoline
Адитив со високи перформанси за дирекно чистење на сите бенсински мотори. Со негова примена се чисти целиот систем за вбризгување на гориво и така се враќаат високите перформанси на моторот. Инстантно ги намалува остатоците, ја намалува емисијата на штетни гасови и решава проблеми на висока потрошувачка на гориво.

Клуб Цена
566 ден. 629 ден.

На залиха

SKU: 187532 Категории: ,